Ново
StarTech.com Arista Networks SFP-10G-SR Съвместим SFP+ модул - 10GBASE-SRL - 10GbE мулти-режим оптичен радиостанцията MMF - 10GE Gigabit Ethernet SFP+ - LC 300m - 850nm - DDM (AR-SFP-10G-SR-ST)

StarTech.com Arista Networks SFP-10G-SR Съвместим SFP+ модул - 10GBASE-SRL - 10GbE мулти-режим оптичен радиостанцията MMF - 10GE

Наличност: Налично за поръчка
BGN 45.60

Производителност волоконного Sfp модул : МАКСИМАЛНА скорост на трансфер на данни : 10.00 разкъсвания Дължина на вълната : 850 нм Вид : мулти-режим за Тип на връзката : LC Максимално разстояние на предаване : 300 м (984 фута) Консумирана мощност :

Декларирани характеристики

Свързани продукти

Искате ли да се използва отново и опазване на околната среда?Няма проблеми, нашите зарядни плочи са напр

Изяждам Spreader това е универсален комплект за закрепване на рога череп на елен, който е съвместим с вашит�

Електрическа система на живот : Регулируема стоящ на масата със скорост 1 инча / сек с ниско ниво на шум ( �

Гъвкава четка за пол подметает долния ъгъл легла, без усилия, се върти около 90°, лесно сверлит дъното, по

ЗАКЛЮЧВАЩИ АКРИЛНИ калъф с огледален дъно Тази на въртящата прозрачна акрилна витрина се предлага с 4 н

Охладител използва ефективна технология за охлаждане (съчетава в себе си подобрена защита от повреда в

Съчетава в себе си гладко, плавно писмо маркер с твърда издръжливост на химикалка.Дълготраен метален ръ

Размер : Този панел съдомиялна машина покрива размера на 23 W x 26 H inch (58.5 W x 66 H cm).Моля, потвърдете на размера

ЛЕСНА за ПОЧИСТВАНЕ : Тази переноска за домашни любимци идва с подвижна подложка за комфорт и лесно почи

【Infinity white LED ring】UA01 WT33 вентилатора шасито е оборудвано с безкрайна огледален пръстен от бели led светлинн�

★ Высокопрозрачное изогнутое кристал, прозрачен и светъл, широк диапазон от размери, лесно се вижда...

Тези комплекти за спусканетова е вашето решение "всичко в една кутия", което предоставя ви всички необхо

Малките деца също могат да носят чорапи,за да затегнете краката, и двете ласта имат един регулируема пре

Голям хранителен чрез : 3,5инчов голям хранителен канавката лесно да приема големи парчета плодове и зел�

Добре дошли на споделяне и обратна връзка, за да можем да ви предоставим найдобрите продукти и услуги.Ра

Предварително отрегулированная корона сцепного устройства, фина настройка не се изисква.Спирам се люл�

▲ Мини размер, но изненадващо силен обем : 5ваттными усилватели, обрабатывающими аудио изход, това е мин�

Ако имате някакви въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас; професионален екип ще отговори на е

✅ГЪВКАВОСТ : в домашната си кухня, в офиса на фирмата, в домакинството, на открито.Тези уникални и стилни

Независимо дали е професионален пекар или начинаещ, този набор от кваса на определено е правилният избо

Подходящ за 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Ford Mustang.Изработена от висококачествена алуминиева сплав, с висока якост �

????Моля, обърнете внимание : високо качество,лекота на инсталиране, бърза реакция,стабилна производител�

Валентин, сватбена украса, на Деня на паметта на Деня на ветерана и много други.Вграден таймер работи в п

Комплектът включва 8 на керамични спирачни накладки и 4 високопроизводителни спирачни ротор.Просверлен

Ключодържател за събиране на марки той е изработен от висококачествена неръждаема стомана.Той е много

Scroll